Do końca rejestracji zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Efektywna Praktyka Weterynaryjna II

#wetbiznes

6 listopada 2021, Online

Praktyczna wiedza jak zwiększyć dochody w zakładzie leczniczym dla zwierząt.

Co to za wydarzenie?

Konferencja Efektywna Praktyka Weterynaryjna II to druga edycja wydarzenia, które w lipcu 2021 zebrało prawie 80 osób z branży weterynaryjnej!

Dowiesz się jak podnieść zyskowność Twojego zakładu leczniczego dla zwierząt skupiając się na prostych do wdrożenia metodach dających gigantyczne efekty poprzez biznesowe podejście do oferowania usług weterynaryjnych, jak również wykorzystując najnowsze sposoby zarządzania zespołem i wyceny usług weterynaryjnych.

Poznasz także najlepsze taktyki pozyskiwania klientów, które pozwalają mocno wyróżnić się na tle konkurencji!

Wykłady ekspertów

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy ekspertów, którzy przedstawią najnowsze metody budowania biznesu weterynaryjnego i podzielą się swoją wiedzą z najwyższej półki.

Wsparcie biznesu

Wiemy, że na rynku brakuje prawdziwego wsparcia biznesowego dla zakładów leczniczych dla zwierząt. Dlatego po każdym wykładzie zaplanowaliśmy sesję Q&A, podczas których uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię problemy.

Interesujący program

Dostosowaliśmy agendę konferencji do potrzeb rynku i biznesu, który prowadzisz, dlatego każdy kto pracuje lub zarządza biznesem w weterynarii znajdzie coś dla siebie.

Program konferencji

Sobota, 6 listopada 2021

}

10:00 – 10:15

Rozpoczęcie konferencji

Przywitanie uczestników, przedstawienie agendy i zasad udziału.

}

10:15 – 11:00

Każdy ZLZ  ma swoją kulturę pracy – jak stworzyć własną, aby utrzymać najlepszych pracowników? Doświadczenia z pracy w ponad 30 praktykach weterynaryjnych.

Kliknij, aby zobaczyć czego się dowiesz...

Dowiesz się:

 • Czym jest kultura pracy? Od czego zależy atmosfera w ZLZ?
 • Po czym rozpoznać rozwojowe środowisko pracy?
 • Czy w Polsce jest gorzej niż za granicą? Stereotypy i uprzedzenia.
 • Dlaczego pracownicy odchodzą? Dlaczego ja odchodziłam – zwierzenia millennialsa.
 • Dobre praktyki z zagranicy do wdrożenia w Twoim ZLZ od zaraz.
}

11:00 - 11:15

Sesja Q&A – pytania od uczestników.

}

11:15 – 12:00

Mierzenie satysfakcji klienta ZLZ. Jak dzięki praktycznym rozwiązaniom analizować poziom zadowolenia z usług weterynaryjnych i sukcesywnie go podnosić.

Kliknij, aby zobaczyć czego się dowiesz...

Dowiesz się:

 • Po co, kiedy i w jaki sposób badać opinie klientów?
 • Jak analizować dane? Efekt ankietera i inne ograniczenia.
 • Ankieta oceny ZLZ i lekarza – na co zwrócić szczególną uwagę?
 • Analiza trendów i wnioski na przyszłość – czyli jak informację zwrotną od opiekunów przekuć w sukces Twojej praktyki.
}

12:00 - 12:15

Sesja Q&A – pytania od uczestników.

Organizacja funkcjonowania pracowni radiologicznej w weterynarii. Jak dzięki teleradiologii zwiększyć obroty ZLZ i podnieść standard oferowanych usług specjalistycznych.

Kliknij, aby zobaczyć czego się dowiesz...

Dowiesz się:

 • Wycena godziny pracy pracowni radiologicznej na podstawie inwestycji i kosztów pośrednich.
 • Zalety teleradiologii i optymalizacja pracowni RTG.
 • Złote standardy pracy radiologa – dlaczego potrzebujesz specjalisty?
 • Utracone korzyści – najczęstsze błędy oraz ich konsekwencje kliniczne i finansowe dla opiekuna i lekarza.
}

13:00 - 13:15

Sesja Q&A – pytania od uczestników.

}

13:15 - 14:00

Przerwa.

}

14:00 - 15:00

Ochrona prawna e-wizerunku ZLZ. Jak dbać o dobre imię praktyki weterynaryjnej w sieci.

Kliknij, aby zobaczyć czego się dowiesz...

Dowiesz się:

 • Hejt komercyjny – czy można oberwać za dobrze wykonana pracę?
 • Jak reagować na hejt, aby nie stać się hejterem.
 • Prawo do ochrony e-wizerunku, czyli jak publikować zgodnie z prawem.
}

15:00 - 15:15

Sesja Q&A – pytania od uczestników.

Sztuka efektywnego delegowania obowiązków w ZLZ – zyskaj czas i uwierz, że nie jesteś niezastąpiony.

Kliknij, aby zobaczyć czego się dowiesz...

Dowiesz się:

 • Co możesz delegować i jak zacząć?
 • Jak monitorować postępy i ustalić zasady?
 • Walka z prokrastynacją i zarządzanie priorytetami w pracy.
 • Odpowiednia komunikacja i egzekwowanie zadań.
 • Narzędzia do efektywnego zarządzania zadaniami do zastosowania w Twoim ZLZ od zaraz.
}

16:00 - 16:15

Sesja Q&A – pytania od uczestników.

}

16:15 - 16:30

Zakończenie konferencji

Podsumowanie wystąpień i zakończenie wydarzenia.

Prelegenci

Natalia Strokowska

lekarka weterynarii, właścicielka Vetnolimits

Pomaga praktykom weterynaryjnym w tematach związanych z budowaniem zespołu, efektywnym zarządzanie biznesem, bazując na wskaźnikach ekonomicznych i odpowiednio wyznaczając cele i kierunek działania. Ukończyła studia weterynaryjne w 2014 na SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na pięciu kontynentach. Łączy karierę naukową (kończy aktualnie doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW), zawodową (pracuje w zagranicznych klinikach weterynaryjnych jako tzw. locum veterinarian) oraz biznesową (prowadzi firmę Vetnolimits świadczącą usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej). W 2017 roku zdobyła tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych. Z sukcesem od 2016 roku organizuje konferencje, szkolenia i konferencje dotyczące medycyny zwierząt egzotycznych oraz autorskie szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i biznesowych oraz komunikacji i obsługi klienta w weterynarii. Autorka kursów “Medical English for Veterinary Professionals” oraz “Mentoring Weterynaryjny”. Jest nauczycielką i doświadczoną tłumaczką medyczną. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej w 2019 roku. Doświadczona wykładowczyni i prelegentka międzynarodowych konferencji i spotkań, w tym. m.in. TEDxWarsaw, WVA, ICARE, WSAVA, SoftVets. Edukuje na temat branży weterynaryjnej udzielając się w mediach oraz będąc autorką licznych publikacji. Od wielu lat doradza w rozwoju kariery weterynaryjnej oraz zarządzania praktyką weterynaryjną.

Wojciech Perchuć

digital marketing manager, założyciel Zwierzęcego Marketingu

Socjolog z zacięciem IT. Od ponad 5 lat doradza firmom z branży vet i pet jak zwiększyć swoją widoczność w sieci i wykorzystać potencjał digital marketingu. Od lat bada ruch internetowy i posiada duże doświadczenie w zakresie nowych metod marketingowych, budowania strategii komunikacji i marketing automation. Współpracował z klientami korporacyjnymi i startupami. Certyfikowany specjalista Digital Marketing Institute ze specjalizacją Strategy&Planning.

Bartosz Cieślak

CEO Help4vet

Z wykształcenia biolog, fotograf — podróżnik, współzałożyciel przychodni weterynaryjnej, przedsiębiorca. Twórca portalu teleradiologicznego Help4vet.pl

Łukasz Juźwiak

dr n. weterynaryjnych, specjalista radiologii weterynaryjnej

Rozprawę doktorską obronił z diagnostyki RTG i TK stawów biodrowych. Pracuje w katedrze i klinice chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia na studiach specjalizacyjnych radiologii i chirurgii. Od  10 lat zajmuje się diagnostyką obrazową RTG i TK.

Tomasz Ryżek

radca prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Ryżek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od przeszło piętnastu lat związany z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw, którym na co dzień pomaga w prowadzeniu biznesu i rozwiązywaniu problemów. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas licznych udziałów w międzynarodowych eventach i projektach związanych z podnoszeniem efektywności zarządzanych przedsiębiorstw.

Ceny i Rejestracja

Do końca rejestracji zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nasi Partnerzy

Help4vet to serwis teleradiologiczny, dzięki któremu lekarze weterynarii małych zwierząt mogą w łatwy i przystępny sposób zamawiać wysokiej jakości opisy RTG oraz wkrótce również CT (tomograf). Help4vet powstał w celu poprawy jakości diagnoz poprzez zwiększenia dostępności usług lekarzy specjalistów radiologów.

Help4vet daje dostęp do drugiej opinii doświadczonego lekarza specjalisty radiologa, co pozwala zweryfikować własną diagnozę i obrać lepszy kierunek leczenia. Korzystając z Help4vet oszczędzasz czas, powierzając wykonanie niektórych zadań specjalistom, oraz pieniądze, korzystając z ich usług tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Help4vet prowadzi szkolenia w zakresie radiologii oraz pomaga w przygotowaniu pracowni RTG (obszarze wyboru, finansowania i obsługi sprzętu). Help4vet jest pierwszym i największym tego typu serwisem w Polsce.

Zapisz się teraz!

Skorzystaj z promocyjnej ceny “early birds” ważnej tylko do 16 października i zdobądź 15% zniżki!

Napisz do nas

Konferencja “Efektywna Praktyka Weterynaryjna” jest organizowana przez Vetnolimits Natalia Strokowska i DGTall Wojciech Perchuć.

Partnerem wydarzenia jest Help4vet – serwis teleradiologiczny oferujący wysokiej jakości opisy RTG oraz wkrótce również CT.